Szanowni Mieszkańcy Gminy Pieszyce

W dniach 22 - 23 marca 2019 r. na terenie Gminy Pieszyce będzie przeprowadzone badanie ankietowe wśród Mieszkańców Gminy.

Badanie ankietowe ma związek z koniecznością opracowania Raportu o stanie Gminy Pieszyce i jest ważnym działaniem wspomagającym analizę i ocenę działalności Samorządu, głównie w obszarach związanych z ochroną środowiska, gospodarką, oświatą, turystyką, ochroną zdrowia, pomocą społeczną i  komunikacją. Pozyskane informacje pozwolą również na dokładne przygotowanie Strategii Gminy Pieszyce na lata 2020 - 2025.

W celu uzyskania obiektywnych informacji, badanie będzie anonimowe i przeprowadzone zostanie przez studentów Politechniki Wrocławskiej.

Ankieterzy będą posiadali identyfikatory i będą przeprowadzali badanie wśród Mieszkańców na ulicach Gminy Pieszyce, głównie w pobliżu placówek: oświatowych, ochrony zdrowia, urzędów i punktów usługowo - handlowych.

Proszę Mieszkańców Gminy Pieszyce o zaangażowanie i otwartość przy udzielaniu odpowiedzi na pytania zadawane przez ankieterów.

Dorota Konieczna-Enözel
Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce

Ankietę można również pobrać poniżej, wypełnić i wrzucić do urny, która w piątek 22 marca br. ustawiona będzie na I piętrze w budynku Urzędu Miasta i Gminy Pieszyce.

Pobierz ankiete button