Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

W 80. rocznicę Powstania Warszawskiego uczcili pamięć walczących o wolność Polski

Ocena 0/5

W 80 rocznicę rozpoczęcia zbrojnego wystąpienia przeciw niemieckiemu okupantowi, pamiętając o wszystkich walczących o wolność Polski, przedstawiciele pieszyckiego samorządu wspólnie z przedstawicielem Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych koło w Pieszycach, a także delegacje OSP Piskorzów i Nadleśnictwa Świdnica oraz członkowie Stowarzyszenia „Pasjonat” o godzinie 17:00 złożyli wiązanki kwiatów w Panteonie Pamięci Narodowej.

Kliknij obraz poniżej, aby przejść do galerii zdjęć
Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności