Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

Rodzina na kole - relacja foto i wideo

Ocena 0/5

Pomimo deszczowej aury, na starcie rodzinnego rajdu rowerowego pn. "Rodzina na kole" na stadionie miejskim w Pieszycach pojawiło się 69 uczestników. Entuzjaści rowerów do wyboru mieli dwie trasy: krótszą luźne koło o dystansie 10 km oraz dłuższą ostre koło o dystansie 19,5 km. Na mecie na uczestników czekały medale, kiełbaski z grilla, a dla najmłodszych uczestników rowerowy tor przeszkód przygotowany przez MKS Pogoń Pieszyce. Współorganizatorem wydarzenia była Strefa MTB Sudety.

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć

Materiał TV Sudeckiej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności