Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

Ptasia grypa w powiecie dzierżoniowskim

Ocena 0/5

Z dniem 10 lutego 2026 r. Wojewoda Dolnośląski uchylił rozporządzenie w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków na terenie powiatu dzierżoniowskiego.
Wraz z uchyleniem rozporządzenia przestają zobowiązywać zasady przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się ptasiej grypy, a także oznakowania terenów powiatu jako obszary zagrożone i zapowietrzone.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności