Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

Pieszyckie SOWY trenowały w Górach Bystrzyckich i Izerskich  

Ocena 0/5

Wakacje to czas długiego odpoczynku dla dzieci i młodzieży od zajęć szkolnych, ale również wiele wolnego czasu do aktywnego spędzania wakacji.
Dzięki współfinansowaniu zadania przez Lasy Państwowe oraz z Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach zawodnicy naszego klubu mogli uczestniczyć w 2 obozach sportowych. Pierwszy obóz odbył sie w dniach od 16 do 22 lipca 2023 w Świeradowie Zdroju. Młodzi zapaśnicy na co dzień mieszkający w Górach Sowich mieli okazję wędrować szlakami Gór Izerskich. Mieliśmy okazję zdobyć Sepią Górę oraz Stóg Izerski kilkoma szlakami. Jechać kolejką gondolową czy spędzać czas na basenie.

zapasnicy

Drugi obóz odbył się w dniach od 15 do 22 sierpnia w Górach Bystrzyckich w Spalonej w Ośrodku Szkoleniowym JAGNA. Młodzi zapaśnicy kilkakrotnie wędrowali na szczyt Jagodna i wieżę widokową oraz do schroniska. Marszobiegi pozwoliły nam naładować akumulatory na drugą część sezonu jesiennego. Mieliśmy okazję również jechać na basen do Międzylesia. Zorganizowaliśmy ognisko z rożnem z pieczeniem kiełbasek, kaszanki, karkówki oraz chleba. Były również organizowane treningi na macie oraz dyskoteki.

zapaśnicy

Podczas zgrupowań nie zabrakło pogadanek na temat zasad fair play, higieny osobistej, używek, korzystania z urządzeń mobilnych. Cieszymy się, że młodzież aktywnie spędza czas w naszych pięknych górach oraz lasach.
Dziękujmy Pani Burmistrz Dorota Konieczna-Enozel za wsparcie naszego udziału w zgrupowaniu letnim w Świeradowie Zdroju oraz Spalonej. Zadanie było współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach oraz Centrum Informacyjne Lasów Państwowych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności