Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

Jubileusz Złotych Godów - zaproszenie dla Jubilatów

Ocena 0/5

Gmina Pieszyce przygotowuje uroczystość Jubileuszu Złotych Godów - wyjątkowego święta par, które zawarły związek małżeński w 1974 roku lub wcześniej. To piękny moment, by uhonorować 50-lecie wspólnej drogi, okazać szacunek oraz wyrazić wdzięczność za przykład wytrwałości, miłości i wzajemnego wsparcia.

Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce serdecznie zaprasza wszystkie pary Jubilatów do udziału w uroczystości, która odbędzie się 23 listopada 2025 r. (niedziela).

Program wydarzenia:
- godz. 11:00 - Msza Święta w intencji Jubilatów (Kościół pw. św. Antoniego z Padwy w Pieszycach)
- godz. 12:30 - uroczystość oraz część artystyczna (Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach)

Aby umożliwić sprawną organizację wydarzenia, uprzejmie prosimy wszystkie pary świętujące Złote Gody o potwierdzenie udziału. Deklaracje udziału przyjmuje Urząd Stanu Cywilnego w Pieszycach (pokój nr 4), pod numerem telefonu: 74 8365 424.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności