Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

Festyn gminny na rozpoczęcie lata - relacja

Ocena 0/5

Barwne występy, muzyczne emocje i rodzinna atmosfera – tak wyglądał tegoroczny Festyn Gminny na rozpoczęcie lata w Pieszycach.

Na scenie pojawili się młodzi wokaliści z Autorskiego Studia Piosenki, pełen pozytywnej energii Zespół Maskotki, który przygotował dla najmłodszych moc muzycznych atrakcji, oraz gwiazda wieczoru – Karpowicz Family, porywając publiczność do wspólnej zabawy.

Podczas festynu nie zabrakło również występów naszych najmłodszych artystów z pieszyckich przedszkoli i szkół, którzy z ogromnym zaangażowaniem prezentowali swoje talenty, dostarczając publiczności wielu wzruszeń i radości. Wokół sceny czekały na mieszkańców stoiska wystawiennicze, rękodzieło, lokalne przysmaki i liczne atrakcje dla całych rodzin.

Galerie zdjęć
Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Relacja Doba.pl

Relacja TV Sudeckiej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności