Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

Dziękujemy za spotkanie na ul. Biernackiego

Ocena 0/5

Wczoraj mieliśmy przyjemność spotkać się z mieszkańcami ul. Biernackiego i omówić ważne kwestie dotyczące budowy drogi. 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom za ogromne zainteresowanie i bardzo liczne przybycie na nasze spotkanie. Wasza obecność była niezwykle cenna, a liczba pytań i uwag, które przekazaliście, naprawdę duża.
Spotkanie trwało ponad godzinę, a to dzięki Waszemu zaangażowaniu i chęci dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. To dla nas niezwykle istotne, że nasza społeczność jest tak zaangażowana i zainteresowana działaniami na rzecz rozwoju swojej najbliższej okolicy.
Dlatego też, chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym projektem, który omówiliśmy na spotkaniu. Zamieszczamy go do wglądu dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców.
Oczywiście, jesteśmy do Waszej dyspozycji, aby odpowiedzieć na Wasze pytania, wysłuchać Waszych uwag.

POBIERZ W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności