Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

Zapraszamy na obchody Święta Konstytucji 3 Maja

Ocena 0/5

Grafika

Związek Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych - koło w Pieszycach, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pieszyc oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce zapraszają na obchody 234 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Program uroczystości:

11:00 – Msza święta w intencji ojczyzny.

              Kościół pw. św. Antoniego z Padwy w Pieszycach

12:15 – Przejście do Panteonu Pamięci Narodowej.

12:30 – Okolicznościowe przemówienia:

              - Dorota Konieczna - Enozel – Burmistrz Miasta i Gminy Pieszyce,

              - Zdzisław Maciejewski - Sekretarz Związku Kombatantów RPiBWP.

12:45 – Złożenie wiązanek kwiatów.

13:00 – Zakończenie uroczystości.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności