Logo Urzędu Miasta i Gminy w Pieszycach

1 XI: Parkowanie w rejonie św. Antoniego

Ocena 0/5

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych przedstawiamy mapę ogólnodostępnych parkingów w pobliżu największego cmentarza w Pieszycach, ponieważ to w tym miejscu zakazane będzie parkowanie na placu przy Panteonie Pamięci Narodowej, który na kilka dni przed 1 listopada zostanie wygrodzony taśmą. Związane jest to z inwestycją i pracami prowadzonymi na w/w miejscu.



W tym obszarze dostępny jest nowy parking wybudowany wzdłuż ulicy ks. Prałata Bieleckiego. Dodatkowo zaparkować można m.in. przy cmentarzu na parkingu gruntowym, Przychodni Miejskiej w Pieszycach, dwóch parkingach przy kościele św. Antoniego i dwóch przy UMiG Pieszyce oraz przy Szkole Podstawowej nr 1. 

Nowe miejsca do zaparkowania w ostatnim czasie wybudowane zostały także przy ulicy Zamkowej i ks. Emila Pagacza.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności