Uczniowie ze Szko艂y Podstawowej nr 1 uczestniczyli w zaj臋ciach zorganizowanych przez Pani膮 Gra偶yn臋 Kr贸l w Miejskiej Bibliotece Publicznej 鈥 Centrum Kultury w Pieszycach.

CzekoladowePceNews2


Kto powiedzia艂, 偶e w bibliotece mo偶na czyta膰 i wypo偶ycza膰 ksi膮偶ki? W MBP-CK w Pieszycach spotykaj膮 si臋 najm艂odsi mieszka艅cy naszej gminy, by pozna膰 r贸偶ne oblicza tego miejsca. Uczestnicz膮 zar贸wno w spektaklach, zaj臋ciach sportowych, a tak偶e plastycznych. Jak wspomnia艂a Gra偶yna Kr贸l 鈥 Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w szczeg贸lny spos贸b zale偶y na tym, by te najm艂odsze dzieci z ochot膮 przychodzi艂y do czytelni, by poznawa艂y literatur臋, a tak偶e uczestniczy艂y w zaj臋ciach i ko艂ach zainteresowa艅.

CzekoladaNews3


Tym razem uczniowie klasy 3 b wzi臋li udzia艂 w zaj臋ciach 鈥濸ieszyce czekolad膮 malowane鈥, jak sama nazwa wskazuje najm艂odsi mieli za zadanie stworzy膰 czekoladowe obrazki przedstawiaj膮ce nasze miasto. Oczywi艣cie, dzieci mog艂y stworzy膰 projekty tego o czym marz膮, a co by膰 mo偶e powstanie w niedalekiej przysz艂o艣ci w Pieszycach.

PieszyceCzekoladoweNews1