OneToMają to program dla młodych dziewczyn, mieszkających i uczących się w klasach 2-4 szkół ponadpodstawowych na obszarach do 50 tysięcy mieszkańców. Finalistki wyłonione na zasadzie konkursu dostaną niepowtarzalną szansę udziału w darmowym programie rozwojowo-mentoringowym trwającym od marca do czerwca 2022 r. - wystarczy wypełnić formularz i przesłać rekomendację! Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 6 listopada.
INFOGRAFIKADOWYSYLANIANews
Program odbędzie się online i będzie składał się z dwóch części odbywających się naprzemiennie co tydzień: m.in. warsztatów z przywództwa, przemawiania publicznego i pracy projektowej, sesji mentoringowych z indywidualnie dobranymi Mentorkami.

Dlaczego warto wziąć udział? Pod opieką doświadczonych działaczy i w trakcie warszatów uczestniczki dowiedzą się, jak zacząć działać społecznie, realizować siebie i wielkie marzenia - bo każda z nas ma potencjał, który może rozwijać. Obszary, w których mogą doradzić mentorki to, np. dobór przyszłych celów osobistych/naukowych/zawodowych, pomoc w aplikacji na studia, odnalezienie własnej ścieżki życiowej, wsparcie w realizacji projektów czy po prostu poznanie ciekawych i wspierających się nawzajem kobiet i dziewczyn z całej Polski! Zakres mentoringu jest nieograniczony, dlatego powyższa lista jest jedynie sugestią tematów.
Mentorki to odnoszące sukcesy kobiety i dziewczyny, m.in. aktywistki społeczne,
studentki polskich i zagranicznych uczelni, założycielki fundacji, członkinie stowarzyszeń, biznesmenki.

Jako absolwentki programu Jestem Liderką za swoją społeczną misję uważamy wspieranie młodych dziewczyn. Z tej potrzeby zrodził się program rozwojowo-mentoringowy OneToMają, dzięki któremu chcemy wzmacniać potencjał aktywnych, pełnych pasji uczennic. Program organizowany jest przez polski oddział Vital Voices, z którym związane są, m.in. znane osoby jak Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Jolanta Kwaśniewska, ambasadorki i ambasadorzy Stanów Zjednoczonych, Izraela, Węgier, Korei Południowej, przedstawiciele korporacji jak Goldman-Sachs i PWC.

Informacje załączamy poniżej (więcej na stronie: https://vitalvoices.pl/blog/2021/10/07/onetomaja/.). Będziemy zaszczycone, jeśli przekażą je Państwo Gronu Pedagogicznemu, a tym samym szkolnej społeczności, oraz udostępnią na swoich kanałach społecznościowych. Zachęcamy również do kontaktu mailowego - odpowiemy na wszelkie pytania.

Kwestionariusz - One to mają

Regulamin - One to mają

Załącznik 1

Załącznik 2