Wieniec dozynkowy 21

Autorzy trzech najpiękniejszych wieńców otrzymają nagrody pieniężne – 1000 złotych za I miejsce, 700 złotych za II miejsce i 500 złotych za III miejsce

Najpiękniejszy wieniec będzie reprezentował Powiat Dzierżoniowski na Dożynkach Wojewódzkich organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 5 września w Domaniowie.

Zgodnie z regulaminem konkurs adresowany jest do mieszkańców sołectw z gmin naszego powiatu. W konkursie mogą brać udział jedynie wieńce tradycyjne, posiadające kształt korony i wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów (bez elementów plastiku, styropianu, czy sztucznych kwiatów).

Karty zgłoszenia do konkursu wraz ze zdjęciami wykonanego wieńca należy przesyłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście w siedzibie organizatora: Biuro Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Rynek 27 (pok. 304), 58-200 Dzierżoniów.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 25 sierpnia 2021 roku o godzinie 15:00.

Więcej informacji o konkursie w poniższym regulaminie oraz pod numerem telefonu: 74 832 36 62.

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA
REGULAMIN
ZARZĄDZENIE STAROSTY