W związku z Państwa zapytaniami i sugestiami dotyczącymi organizacji odbioru odpadów na bieżąco dokonujemy zmian, które mają na celu optymalizacje procesu odbioru odpadów. Dołożyliśmy wszelkich starań, by w mieście powstało sześć nowych, ogólnodostępnych gniazd do segregacji.
W efekcie przeprowadzonych rozmów z wykonawcą firmą ECO zostały one umieszczone w następujących miejscach:

- ul. Nadbrzeżna 28,
- ul. T. Kościuszki 3,
- ul. T. Kościuszki 11,
- ul. M. Kopernika 131,
- ul. Zamkowa 1,
- ul. Zamkowa 51.
2 Gniazda

Przypominamy właścicielom domów jednorodzinnych oraz wspólnotom mieszkaniowym do 4 lokali (które zadeklarowały chęć segregacji workowej ) o możliwości odebrania worków do segregacji odpadów zarówno w EKO – ul. Bielawska 6 Pieszyce, a także w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieszycach, ul. Kościuszki 2, I piętro, pokój nr 12.
Do końca lutego właściciele domów jednorodzinnych otrzymają informację z ZGPD7 na temat harmonogramu odbioru odpadów wraz z indywidualnym numerem konta, na który należy dokonać wpłaty za odbiór odpadów ( opłaty dokonuje się w cyklach dwumiesięcznych wyłącznie na konto bankowe). Prosimy nie dokonywać wpłat na konto UM w Pieszycach.
Mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych informacje taką otrzymają od zarządcy budynku, a opłaty dokonują na indywidualne konto wspólnoty mieszkaniowej.
Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. 74 831 50 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście ul. Świdnicka 38, 58-250 Dzierżoniów.

3 Gniazda