Już za moment rozpoczynamy ferie zimowe 2020. Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury w Pieszycach już dzisiaj przedstawia Państwu tegoroczną ofertę. Ilość miejsc ograniczona - zapisy od 3 lutego br.

plakat ferie CK
Centrum Kultury w Pieszycach zaprasza dzieci z Gminy Pieszyce w wieku 7 – 10 lat na zajęcia organizowane w ramach wypoczynku zimowego w dniach 10 – 14.02.2020 o godz. 11.00 – 13.00. W tym roku zajęcia będą miały charakter artystyczno – rekreacyjny. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję wykonać prace plastyczne ale również brać udział w przeróżnych zabawach ruchowych tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Na ten tydzień ferii prosimy zapisywać się w Dziale Merytorycznym CK lub pod numerem telefonu 665 002 242.

Miejska Biblioteka Publiczna w Pieszycach zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na zimowe spotkania z bohaterami baśni Hansa Christiana Andersena. Zajęcia będą trwały od 17 – 21.02.2020 w godz. 10.00 – 11.30. Cykl pięciu spotkań otworzy nam pragnąca niezależności Calineczka, następnie poznamy podwodny świat z Małą Syrenką, przymierzymy szaty Cesarza, przytulimy Brzydkie Kaczątko i zakończymy z zimną jak lód Królową Śniegu. Zajęcia są dedykowane dla dzieci w wieku 7 – 10 lat, liczba miejsc jest ograniczona – zapisy na zajęcia prowadzone są w Bibliotece.
ferie zimowe MBPW czasie spotkań odbędą się gry, zabawy, łamigłówki, warsztaty i inne niespodzianki. Zajęcia w Bibliotece to świetna alternatywa dla komputera i telewizora, to również czas, gdzie nauka i zabawa idą w parze.