Program „Ogólnopolska Karta Seniora” cieszy się w Pieszycach coraz większą popularnością nie tylko wśród seniorów, ale i przedsiębiorców. Do Programu z terenu gminy zgłosili się kolejni partnerzy. Są to Szkoła Językowa MEINE SCHULE i Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szymański.

Szkoła Językowa MEINE SCHULE proponuje 10% zniżki dla posiadaczy karty na naukę języka niemieckiego i angielskiego. Można skorzystać także z zajęć finansowanych przez Unię Europejską. Szkoła funkcjonuje na rynku już kilka lat i niesie za sobą doświadczenie oraz wysoki poziom edukacji. Szkoła MEINE SCHULE oprócz nauki wykonuje także tłumaczenia zwykłe, które nie wymagają pieczątki tłumacza przysięgłego. Swoją siedzibę ma przy ul. Tadeusza Kościuszki 23a w Pieszycach.

Kolejną firma, która przyłączyła się do programu „Ogólnopolska Karta Seniora” jest Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szymański. Posiadaczom karty przysługuje 50% zniżki na porady prawne. Siedziba Kancelarii znajduję się w Pieszycach ul. Tadeusza Kościuszki 23A i w Dzierżoniowie ul. Wrocławska 16/4

Jeśli i Państwo chcą zostać partnerem programu zapraszamy do kontaktu - Urząd Miasta i Gminy w Pieszycach, tel. 74 836 72 47.