20 maja w pieszyckim Centrum Kultury mieli艣my przyjemno艣膰 pozna膰 osobi艣cie laureat贸w OG脫LNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO 鈥濭脫RY SOWIE W OBIEKTYWIE鈥 i z r贸wnie wielk膮 przyjemno艣ci膮 mogli艣my wr臋czy膰 im nagrody.

1 A laureaci

Nagrody wr臋czali przedstawiciele PATRONATU HONOROWEGO KONKURSU - Gminy Pieszyce i trzech nadle艣nictw: Nadle艣nictwa Jug贸w, Nadle艣nictwa 艢widnica i Nadle艣nictwa Wa艂brzych. Byli to: pan Krzysztof Galiak - wiceburmistrz Pieszyc, pan Andrzej Palmowski - Zast臋pca Nadle艣niczego Nadle艣nictwa Jug贸w, pan Krzysztof Tulej - Le艣niczy Le艣nictwa Pieszyce, pan Roman Zi臋ba, In偶ynier Nadzoru Nadle艣nictwa Wa艂brzych.
Ceremonia wr臋czenia nagr贸d zako艅czy艂a si臋 wsp贸lnym zdj臋ciem wszystkich laureat贸w oraz przedstawicieli PATRONATU HONOROWEGO oraz og艂oszeniem startu DRUGIEJ EDYCJI OG脫LNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO 鈥濭脫RY SOWIE W OBIEKTYWIE鈥.
Nast臋pnie w przyjaznej atmosferze mo偶na by艂o obejrze膰 nagrodzone prace, oraz cz臋艣膰 wystawy naszego Stowarzyszenia - Pi臋kno G贸r Sowich, a tak偶e porozmawia膰 o pasji fotografowania.
Serdecznie dzi臋kujemy Gminie Pieszyce i trzem nadle艣nictwom: Nadle艣nictwu Jug贸w, Nadle艣nictwu 艢widnica i Nadle艣nictwu Wa艂brzych za ich pomoc finansow膮 i organizacyjn膮 w przeprowadzeniu konkursu.
Podzi臋kowania sk艂adamy r贸wnie偶 na r臋ce pani Lidii Zakrzewskiej-Str贸zik - dyrektor CK Pieszyce, za to, 偶e po raz kolejny mogli艣my zaistnie膰 w kierowanej przez ni膮 plac贸wce i przedstawi膰 szerokiej publiczno艣ci dzia艂alno艣膰 naszego Stowarzyszenia.
Wi臋cej zdj臋膰 na naszej stronie internetowej - TUTAJ

Stowarzyszenie G贸r Sowich "PASJONAT"