Do święta miasta pozostał niespełna miesiąc, dlatego już dzisiaj zapraszamy mieszkańców Gminy Pieszyce do spędzenia weekendu 16 - 18 czerwca 2017 r. z nami w Pieszycach. Red Lips, Bovska, Feelings Stations i Centrala 57 to gwiazdy tegorocznych Dni Pieszyc, które zagrają w parku miejskim.
DniPieszyc2017News
Starujemy już w piątek, 16 czerwca 2017 r. Zaczynamy od cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Otwartego Turnieju Piłki Nożnej, a przez kolejne dwa dni zapraszamy na zawody siatkarskie, wędkarskie i strzeleckie.
Podobnie, jak w roku ubiegłym w Parku Miejskim nie zabraknie dla Państwa wielu atrakcji, zaczynając od bezpłatnych dmuchańców dla najmłodszych, po sportowe miasteczko przygotowane przez MKS Pogoń Pieszyce, prezentacje lokalnych organizacji, bezpłatny punkt medyczny i bogatą ofertę gastronomiczną.
Sobota to dawka muzycznej energii, czyli trzy niezapomniane koncerty: Feelings Stations, Centrali 57 i gwiazdy wieczoru - zespołu Red Lips. Zapraszamy także na uwielbianą przez Państwa dyskotekę pod gwiazdami. Na prośby mieszkańców postanowiliśmy wydłużyć tegoroczną imprezę i pierwszy dzień zakończy się dopiero o godzinie 2.00 w nocy!
W niedzielę kolejny raz stawiamy na lokalnych artystów. Drugi dzień rozpoczynamy już o 13.00 blokiem rodzinnym i występami dzieci i młodzieży z placówek oświatowych i sekcji MBP-CK w Pieszycach. Zapraszamy także wszystkie zumbiary na godzinny maraton, który poprowadzi instruktor Alicja Janicka. Zaraz po maratonie burmistrz Dorota Konieczna – Enozel wraz z Przewodniczącym RM Ryszardem Kondratem wręczą nagrody sportowcom biorącym udział w Sportowych Dniach Miasta. Zwieńczeniem tegorocznych obchodów będzie magiczny koncert Bovskiej.