Ruszył kolejny już cykl spotkań radnych Rady Miejskiej i władz Gminy Pieszyce z mieszkańcami. Ostatnie spotkanie odbyło się 29 marca 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Pieszycach.


SpotkanieZMieszkancamiSlajder


Samorządowcy chcą informować na bieżąco pieszyczan o tym, co aktualnie dzieje się w gminie, ale przede wszystkim zapraszają ich do dyskusji i bezpośredniego udziału w rozwoju miasta.

Podczas spotkania odbył się pokaz filmu podsumowującego dwuletnią kadencję burmistrz Doroty Koniecznej – Enozel i Rady Miejskiej. 27 000 000 złotych, to suma pieniędzy, jaką wspólnymi siłami w latach 2015-2016 udało się pozyskać dla Pieszyc.
- Bezpośredni kontakt z mieszkańcem jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ zależy mi na wspólnym tworzeniu i rozwoju miasta – komentuje Dorota Konieczna – Enozel, burmistrz Pieszyc. – Podczas spotkań mówimy o tym, czego dokonaliśmy przez ostatnie dwa lata, pokazujemy to na konkretnych przykładach i przede wszystkim na liczbach. Wsłuchujemy się w oczekiwania pieszyczan oraz na bieżąco staramy się rozwiązywać pojawiające się problemy i odpowiadać na pytania i wątpliwości. Cieszy nas również bardzo pozytywny odbiór naszej pracy i zmian jakie zachodzą w mieście.
Już dzisiaj zapraszamy Państwa na kolejne spotkania, które odbędą się 5 kwietnia 2017 r. o godz. 17.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej (ul. Świdnica 53) oraz 12 kwietnia 2017 r. o godz. 17.00 w Ośrodku Pomocy Społecznej (ul. Kopernika 124).