W dniach 15-24.02.2017 r. w Siedlcach odbyło się Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek oraz Juniorek Młodszych w zapasach. W szkoleniu uczestniczyły zapaśniczki z Powiatu Dzierżoniowskiego w składzie: Paulina Martyka, Sylwia Martyka, Roksana Łosyk, Olimpia Łosyk, Sandra Moskal, Sylwia Moskal.
zapasy1News

Podczas zgrupowania zawodniczki pracowały nad elementami technicznymi, które mają przygotować je do najważniejszych startów w sezonie.
Zgrupowanie Juniorek zakończyło się startem międzynarodowym w Rydze, gdzie Polskę Reprezentowała Paulina Martyka oraz Roksana Łosyk. Dziewczęta zaprezentowały się wyśmienicie zdobywając srebrny medal Paulina Martyka oraz brązowy Roksana Łosyk w kat. 59 kg.
Zgrupowanie Juniorek Młodszych zakończyło się udziałem w międzynarodowym turnieju we Frankfurcie nad Odrą, gdzie Polskę reprezentowały Sylwia Martyka, Olimpia Łosyk, Sandra Moskal i Sylwia Moskal. Najlepiej zaprezentowała się Sylwia Martyka, która była bezkonkurencyjna w kategorii 60 kg. Na VI pozycjach uplasowały się Olimpia Łosyk 52 kg oraz Sylwia Moskal 49 kg.
W sobotę 4 marca 2017 r. dziewczęta czekają otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorek w zapasach, które odbędą się w Bielawie w Szkole Podstawowej nr 10 ul. Grota Roweckiego 8.