Bardzo zaskakująco zakończyła się tegoroczna aukcja WOŚP, podczas której można było wylicytować wieżę na najwyższym szczycie Gór Sowich. Aukcja zakończyła się rekordową kwotą 5400 zł, a nowym-starym gospodarzem wieży zostali Państwo Edyta i Grzegorz Tomkiewiczowie. I gdy wydawało się, że temat już jest zamknięty - szef dzierżoniowskich wolontariuszy dostał ciekawą propozycję.
WielkaSowaWOSP
- Zadzwoniła do mnie Pani z firmy Cooper Standard z Dzierżoniowa z następującą propozycją, pracownicy firmy zrobili "zrzutę" i chcą zostać współgospodarzem wieży na rok 2017 po wpłaceniu takiej samej kwoty! Walczyli o wieżę do ostatnich chwil. Byłem bardzo zaskoczony. Musiałem skontaktować się z Panią Burmistrz Pieszyc i zwyciężczynią licytacji czy wyrażają zgodę na takie rozwiązanie i odpowiedź była bardzo pozytywna - relacjonuje Jarosław Rudnicki, szef sztabu WOŚP.
- Cieszę się bardzo, że licytacja w tym roku miała taki przebieg. – komentuje Dorota Konieczna- Enozel, burmistrz Pieszyc. – Gratuluję Edycie Grzegorzowi Tomkiewiczom trzeciej wygranej z rzędu, a także pracownikom Cooper Standard woli walki. 1 maja zapraszam Państwa na szczyt po odbiór Tytułu Honorowego Gospodarza Wieży na Wielkiej Sowie!
Tym samym wieża dla WOŚP "zarobiła" 10 800 zł! A przez najbliższy rok będzie miała dwójkę gospodarzy - Państwo Edytę i Grzegorza Tomkiewiczów oraz dzielną załogę Cooper Standard z Dzierżoniowa. Dziękujemy!