Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej zaprasza do udziału w projekcie pn.: „Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej – Wałbrzych”. Projekt oferuje wsparcie dotacyjne dla osób, które mogą uzyskać zatrudnienie w nowo tworzonych przedsiębiorstwach społecznych. Ponadto wsparcie otrzymać mogą również istniejące przedsiębiorstwa społeczne (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne itp.).

FRES logo

W ramach wsparcia finansowego osoby fizyczne oraz osoby prawne mogą liczyć przez cały okres trwania projektu na doradztwo z zakresu zarządzania, budowania zespołu, aspektów formalno-prawnych prowadzenia działalności gospodarczej, marketingu, sprzedaży i reklamy. Dodatkowo projekt oferuje szkolenia i kursy zawodowe nakierowane na zdobycie konkretnych kwalifikacji, a także doradztwo specjalistyczne: prawne, księgowe i marketingowe.

Udział we wszystkich formach wsparcia jest bezpłatny. Projekt realizowany jest w okresie 1.06.2016 r. – 31.05.2019 r. na terenie subregionu wałbrzyskiego tj. w Mieście Wałbrzych oraz w powiatach: dzierżoniowskim, kłodzkim, świdnickim, wałbrzyskim i ząbkowickim.

Więcej informacji w ofercie działań w projekcie >>>

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej
ul. Matejki 6, 58-300 Wałbrzych
Anna Rymarowicz t. 607 675 140
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forum Aktywności Lokalnej
ul. Ludowa 1 c, 58-304 Wałbrzych
Rafał Czocher t.790 212 012
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.