Urząd Miejski, ul.Kościuszki 2, 58-250 Pieszyce, tel.: 074 836-54-87, fax: 074 836-72-30, promocja@pieszyce.pl


  piątek, 24 października 2014 r.   imieniny: Arety, Marty, Marcina   jesteś 1471730 gościem
Info

Odpady komunalne
Numer konta i odbiór odpadów
Harmonogram odbioru segregacji workowej oraz wielkogabarytów
PSZOK
Jak segregowć odpady?
Pobierz deklarację
Jestem właścicielem, najemcą...
Prawo

Informacje
Otwarcie i budowa Centrum Kultury
Prezentacje Oświatowe 2014
Ranking najbogatszych i najbiedniejszych gmin
XV-lecie chóru Petri Silva
WOŚP 2014
Harmonogram sesji RM w 2014 r.
Obchody 50-lecia Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pieszycach
Wędrówka na siedmiotysięcznik Pik Lenina - szczyt Avicenny 7134 m n.p.m.
Wręczenie Aktu Nadania Tytułu Honorowego Obywatela Gminy Pieszyce Pani Alicji Niemiec - Hajduk
Najlepsi w gminie
Przebudowa ulicy Ogrodowej zakończona
O budowanym Centrum Kultury słów kilka
Jubileuszowy, honorowy obywatel. 50 lat praw miejskich
Pieszyckie sukcesy w Sudeckich Kryształach
Wywiad z Marianem Janeczkiem
Konferencja na temat Turystyki Kulturowej
Remont ulicy Ogrodowej i Lipowej - II etap
Fritz Bohm Honorowym Obywatelem Gminy Pieszyce
Międzynarodowy Certyfikat Ekologiczny dla Jedynki
Remont ulicy Ogrodowej, Bielawskiej i Lipowej – I etap
SP nr 1: Szkoła dla Ekorozwoju
Kamionki. Powrót pod ziemię
Budowa Nowej Przychodni Miejskiej
Umowa na sieć wodno-kanalizacyjną
Organizacje pozarządowe
Od Wielkiej Sowy po szczyt Awicenny - spotkanie z Pawłem Kudłą
Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej - wspólnie w stronę zrównoważonego rozwoju
Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu
Inne

Pieszyce
Plan miasta
Informacje ogólne
Z historii Pieszyc
Kalendarium historii Pieszyc
Miasta partnerskie
Katalog firm
Die deutsche Sprache

Urząd Miejski
Podstawowe informacje
Rada Miejska
Przetargi
Strategia Rozwoju na lata 2007-2015
Kontakt
Plan Rozwoju Lokalnego na lata 2007-2015
Orlik

Wielka Sowa
Kamery on-line na Wielkiej Sowie
Ceny biletów
Historia i zdjęcia
Film o Górach Sowich
Mapa gór
Perła Dolnego Śląska

Honorowi Obywatele
Ks. Kardynał Henryk Gulbinowicz
Jan Janeczek
Adam Lizakowski
Fritz Böhm
Ks. Prałat Edward Dzik
Alicja Niemiec - Hajduk

Turystyka
Pieszyce - film promocyjny
Odznaka turystyczna Znam Góry Sowie
Sowiogórskie trasy do narciarstwa biegowego
Pieszycka Izba Pamięci
Trasy rowerowe
Baza gastronomiczna
Baza noclegowa
Rozkład jazdy ZKM, PKS
Zabytki gminy Pieszyce
Atrakcje trurystyczne - mapa
Pomniki pamięci
Szlaki turystyczne
EuroVelo nr 9
Zdjęcia Gór Sowich
Park Krajobrazowy
Wędrowanie bez granic
Ciekawostki
Księga gości

Kalendarium
Rok 2011

Gazeta Pieszycka
2014/2013

Pieszyccy artyści
Fotografia
Haft i rzeźba
Poezja i muzyka
Rysunek i malarstwo
Chór Petri Silva

Ciekawe strony
Urzędy Powiatu Dzierżoniowskiego
Lokalne media
Inne
Ważne adresy i telefony

Sporty motorowe
Kryterium Kamionki 2014
Mistrz Gór Sowich z Pieszyc
Pasja - adrenalina - rajdy
30 Kryterium Kamionki - video, foto, wyniki
Kryterium Kamionki - mapa zawodów
Wywiady
Galerie zdjęć
Bezpieczeństwo

Pieszyce 1258-2008
750 lat Św. Jakuba - program
Podsumowanie obchodów 750-lecia

Imprezy: sport i turystyka
Otwarcie Sezonu Turystycznego
II Bieg na Wielką Sowę
Polska Biega
Olimpiada Sportowa
Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów
Bicie Rekordów

Galerie
Pieszyce Miasto cz. 1
Pieszyce Miasto cz. 2
Stare zdjęcia i widokówki
Fotokonkurs Góry Sowie Zimą
Galerie Emiliana Pałygi
Młode Talenty
Archiwum zdjęć

Gminne imprezy
Dożynki
Dni Pieszyc
Plenerowy Przegląd Filmowy
Przegląd Chórów

 

Harmonogram rozgrywek  MKS Pogoń Pieszyce

Grupa Wałbrzyska - jesień 2006

Nr kol.  Gospodarz Wynik Goście  Data i godz.
1 Włókniarz Kudowa Zdrój

 2 - 0

Pogoń Pieszyce 13 sierpień, godz.17:00 
2 Pogoń Pieszyce

0 - 2

 Biały Orzeł Mieroszów 15 sierpień, godz. 17:00
3 Pogoń Pieszyce

0 - 0 

Lechia Dzierżoniów 20 sierpień, godz. 17:00 
4 1985 Szczawno Zdrój

4 - 0 

Pogoń Pieszyce 27 sierpień, godz. 11:00
5 Pogoń Pieszyce

0 - 2

Górnik II Wałbrzych 3 wrzesień, godz. 16:00
6 Polonia/Sparta II Świdnica

1 - 1

Pogoń Pieszyce 10 wrzesień, godz 16:00
7 Pogoń Pieszyce

0 - 2

Victoria Świebodzice 17 wrzesień, godz. 16:00
8 Piast Nowa Ruda

0 - 5

Pogoń Pieszyce 24 wrzesień, godz. 16:00
9 Pogoń Pieszyce

1 - 0

Zjednoczeni Ścinawka Śr. 1 październik, godz. 15:00
10 Nysa Kłodzko

2 - 2

Pogoń Pieszyce
8 października, godz. 15:00
25 październik godz. 15:00
11 Pogoń Pieszyce

0 - 1

Bielawianka 15 październik, godz. 15:00
12 Czarni Wałbrzych

3 - 2

Pogoń Pieszyce 22 październik, godz. 12:00
13 Pogoń Pieszyce

0-2

Polonia Bystrz. Kłodzka 29 październik, godz. 14:00
14 Stal Świdnica Pogoń Pieszyce 5 listopad, godz. 14:00
15 Pogoń Pieszyce Kryształ Stronie Śląskie 12 listopad, godz. 14:00
16 Pogoń Pieszyce Włókniarz Kudowa Zdrój 19 listopad , godz. 13:30
17 Biały Orzeł Mieroszów Pogoń Pieszyce 26 listopad, godz. 13:30

TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY TERENOWEJ JUNIORÓW "TJ"

Nr kol.  Gospodarz Wynik Goście  Data i godz.
1 Pogoń Pieszyce

 2 - 0

 LKS Mościsko 9 wrzesień, godz. 16:00
2 LKS Sparta Oleszna

 0 - 2

Pogoń Pieszyce 16 wrzesień, godz. 16:00
3 Pogoń Pieszyce

pauza

24 wrzesień, godz. 16:00
4 Sparta Ostroszowice

1 - 2

Pogoń Pieszyce 1 październik, godz. 15:00
5 Pogoń Pieszyce

5 - 0

Koliber Uciechów 7 październik godz. 15:00
6 Pogoń Pieszyce

1 - 0

LKS Roztocznik 14 październik, godz. 15:00
7 Niemczanka Niemcza

2 - 5

 Pogoń Pieszyce 21 październik, godz. 15:00

Drużyna juniorów zakończyła rozgrywki rundy jesiennej na I miejscu w swojej grupie.

 TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY TERENOWEJ TRAMPKARZY "TT"

Nr kol.  Gospodarz Wynik Goście  Data i godz.
1 PIŁAWIANKA Piława G  4 - 1  Pogoń Pieszyce 2 września, godz. 13.oo
2 Pogoń Pieszyce  8 - 0 LKS Dobrocin 9 wrzesień, godz. 13:00
3 LKS Mościsko  0 - 10 Pogoń Pieszyce 16 wrzesień, godz. 13:00
4 Pogoń Pieszyce

5 - 0 

LKS ZIELONI Mrowiny 23 wrzesień, godz. 13:00
5 UNIA Jaroszów  0 - 18 Pogoń Pieszyce 30 wrzesień, godz. 13:00
6 Pogoń Pieszyce

8 - 2

KS DZIEWIĄTKA Dz-ów II 7 październik godz. 13:00
7 CUKROWNIK Pszenno

1 - 5

Pogoń Pieszyce 14 październik, godz. 13:00
8 Pogoń Pieszyce pauza 21 październik,
9 Pogoń Pieszyce

 3:0

ZIELONI Łagiewniki 28 październik, godz. 13.oo
10 ORZEŁ Przerzeczyn   Pogoń Pieszyce 4 listopad, godz. 13.oo
11 Pogoń Pieszyce   KS DZIEWIĄTKA Dz-ów I 11 listopad, godz. 13.oo

TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY TERENOWEJ MłODZIKA "TM"  

Nr kol.  Gospodarz Wynik Goście  Data i godz.
1

POGOŃ Pieszyce

4 - 2

KP BIELAWIANKA 

9 wrzesień, godz. 

2

UKS DZIEWIĄTKA

 0 - 13

POGOŃ Pieszyce 

16 wrzesień, godz. 11:00

3

POGOŃ Pieszyce

2 - 3

CHAMPION Bielawa  

23 wrzesień, godz. 11:00

4

CHAMPION Bielawa I

2 - 4

POGOŃ Pieszyce

30 wrzesień, godz. 11:00

5

POGOŃ Pieszyce  

 pauza

7 październik godz. 11:00

6

UKS DZIEWIĄTKA  

3 - 3

POGOŃ Pieszyce  

14 październik, godz. 11:00

7

POGOŃ Pieszyce

10:2

PIŁAWIANKA Piława

21 październik , godz. 11.oo

TERMINARZ ROZGRYWEK KLASY B - Boxmet Piskorzów 

Nr kol.  Gospodarz Wynik Goście  Data i godz.
1 KS Boxmet Piskorzów 4:1   Orzeł Piława Dolna 27 sierpień,
2 DELTA Słupice 1:1  KS Boxmet Piskorzów  3 wrześnień
3 KS Boxmet Piskorzów 1:0 VICTORIA Tuszyn   10 wrzesień,
4 LKS Gilów 1:4 KS Boxmet Piskorzów 17 wrzesień,
5 KS Boxmet Piskorzów 3:2 KOLIBER Uciechów 24 wrzesień,
6  PŁOMIEŃ Makowice    0:0 KS Boxmet Piskorzów 1 październik,
7 KS Boxmet Piskorzów 5:0 LKS Burkatów   8 październik,
8 LKS ORZEŁ Witoszów 1:4 KS Boxmet Piskorzów 15 październik,
9   21 październik,
10     28 październik,
11     4 listopad, godz. 13.oo
      11 październik, godz. 13.oo
 

projekt: doba.pl